Aktualności

Nagroda Lider PACJENTOCENTRYZMU przyznana po raz drugi naszej Fundacji

Nasza Fundacja została po raz drugi laureatem nagrody Lider PACJENTOCENTRYZMU im. Ewy Borek przyznanej przez Fundację My Pacjenci za zainicjowanie działań na rzecz wydłużenia urlopów macierzyńskich rodzicom wcześniaków i rodzicom chorych noworodków, które muszą być hospitalizowane po urodzeniu. Tytuł ten został przyznany wspólnie z Panią Agnieszką Dziemianowicz-Bąk, Ministrą Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Nagrodę odebrały Pani Profesor Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka, Elżbieta Brzozowska i Adriana Misiewicz. 

Jesteśmy zaszczycone i wzruszone przyznaną nam nagrodą, która jest odzwierciedleniem dialogu, zrozumienia potrzeby i wzorcowego współdziałania.
 
Tytul Lidera Pacjentocentryzmu otrzymały wszystkie organizacje współtworzące Ogólnopolskie Porozumienie Razem dla wcześniaków, a więc Fundacja Mali Wojownicy, Fundacja Przed Czasem, Fundacja Laboratorium Marzeń, Ośmiorniczki dla wcześniaków, Fundacja MatkoweLove, Stowarzyszenie Za Wcześnie, Grupa wsparcia Calineczki oraz organizacje kardiologiczne Fundacja Serce Dziecka i Fundacja Najdroższa Blizna, które włączyły się w nasze działania na rzecz wydłużenia urlopów macierzyńskich. 
 
Zdjęcia: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
WRÓĆ DO LISTY AKTUALNOŚCI